Jdi na obsah Jdi na menu

Bohatá historie společnosti Chlazení spol. s r.o. = dlouholeté zkušenosti

Firma funguje na našem trhu od března roku 1992 po rozpadu bývalého podniku OPMH - chlaďaři ve Staré Roli. Od svého vzniku se zabývala projekcí, servisem a montážemi chladírenského a mrazírenského zařízení.

Od roku 1995, kdy společnost získala nemovitost v obci Počerny, se společnost přesídlila z nájemních prostor do nové provozovny. V roce 1995 začala dovážet chladiva ElfAtochem z Francie a rok na to chladiva Isceon od firmy Rhone-Poulenc.

V roce 1998  vytvořila společně s podnikem Kovoslužba konsignační sklad pro chladaře z regionu.

Na přelomu tisíciletí začala společnost s novým programem pro své klienty. Jde zejména o montáže, servis a prodej klimatizací a po školení a zacvičení montérů u firmy Carrier o servis a opravy přepravního chlazení a autoklimatizací včetně klimatizací a lednic autobusů.

Od roku 2002 se začíná společnost zaměřovat na servis chlazení hymermarketů a obchodních domů.

V roce 2007 firma rozšířila činnost o opravy domácího chlazení

Samozřejmostí je 24-hodinová služba na smluvní zakázky a služba o sobotách, nedělích a o svátcích. Firma je schopna provést čištění kondenzačních jednotek a výparníků chladíren a mrazíren a provádět pravidelné kontroly zařízení včetně el. instalace.  Je-li třeba zajistí revizi el. zařízení.

 

Milan Sommer
Jednatel společnosti

Obrazek